[Firma] Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań


Szczegóły

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działalności cieszy się w rzeczy samej niezmiernie właściwą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących zawodowców z górnej półki.
Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono zawodowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań i pediatra niedziela Poznań. Też medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.
Jednostka wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to wyłącznie część badań, jakie w szpitalu można wykonać. Na uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej ogromnej ofercie ma szpital.
Lecznica specjalizuje się nie tylko w diagnostyce oraz leczeniu, niemniej jednak także rehabilitacji. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, profesjonalnych rehabilitantów. W placówce używana jest fala uderzeniowa Poznań.
Placówka rozporządza najnowocześniejszym oprzyrządowaniem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: sprawną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, aby pacjenci czuli się ściśle mówiąc komfortowo.
Nazwa (Usługa)Medpolonia.com.pl - Szpital prywatny Poznań
Ogłoszenieprywatne
Dodano30.11.2023
MiastoPoznań
WojewództwoWielkopolskie
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię