[Firma] Schody drewniane do domu na zamówienie

  • By Drewdom
  • Kategoria Budownictwo
  • Lokalizacja Biłgoraj

UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Oferujemy solidne schody drewniane na zamówienie. Jeśli poszukujesz gustowne, starannie wykonane schody do przedpokoju to możesz zakończyć swoje poszukiwania. Firma Drewdom wytwarza schody drewniane już od prawie 40 lat – usytuowana pomiędzy pięknymi lasami z szerokim dostępem do najwyższej jakości drewna. Jest to firma rodzinna z ogromnym doświadczeniem i praktyką. O drewnie wiedzą wszystko! Tak duże doświadczenie ma bezpośredni wpływ na sposób wykonania, trwałość drewna, szybkość montażu a także świetny kontakt z klientem.
Stolarnia Drewdom instaluje schody bolcowe, wspornikowe, policzkowe, na beton itd. Region działa firmy to województwo lubelskie, podkarpackie i mazowieckie.

Dlaczego schody drewniane są tak popularne? Drewno jest naturalnym materiałem, który nadaje wnętrzu ciepła i doskonale współgra z zielenią, szklanymi detalami, ceglaną ścianą, betonowymi wstawkami itd. Drewno jest trwałe i pięknie się prezentuje, nawet po wielu latach. Świetnie wpasowuje się wkomponowuje się w najróżniejsze style aranżacji wnętrz.

W celu zaznajomienia się z ofertą proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy, jak również wejście na stronę www Drewdom, gdzie jest pokazana galeria realizacji Drewdom.
Nazwa (Usługa)Schody drewniane do domu na zamówienie
Ogłoszenieprywatne
Dodano25.02.2023
MiastoBiłgoraj
StanNowy

Opinie

Dodaj opinię